Výhody systému

10 dôvodov, prečo si vytvoriť web stránku firmy v systéme FiremnaStranka.sk:
 

1. Možnosť mať web aj na vlastnej doméne

Web stránku môžete mať aj na vlastnej doméne www.nazov-firmy.sk. Vašu doménu presmerujeme na web vytvorený v systéme FiremnaStranka.sk.

2. Rýchlosť načítania

Systém FiremnaStranka.sk je postavený na moderných webových technológiách XHTML a CSS, vďaka ktorým sa Vaša webová prezentácia načíta a zobrazí najrýchlejšie ako to je možné.

3. Nízka cena

Za vytvorenie a aktualizáciu web stránky nemusíte platiť desaťtisíce. Za 500 Sk mesačne si vytvoríte kvalitnú web stránku. Za pár korún pritom získavate web stránku, za ktorú by ste inak zaplatili závratnú sumu.

4. Pekná grafika

Máte na výber z množstva pekných dizajnov. alebo si môžete dať vytvoriť aj unikátnu hlavičku webu

5. Jednoduchosť

Nemusíte nič sťahovať, alebo inštalovať. Zaregistrujete sa, vytvoríte web stránku a je to. Aktualizácia obsahu stránok prebieha v jednoduchom prostredí.

6. Krásne fotogalérie

Vkladajte si na web stránky fotky! Pochváľte sa fotkami Vašej firmy, reportážami z úspešných akcií Vašej firmy. Nech Vám konkurencia závidí. So systémom FiremnaStranka.sk vytvoríte pekné fotogalérie.

7. Fotobanka

Systém FiremnaStranka.sk obsahuje fotobanku s viac ako 250 obrázkami. Každý z nich môžete použiť vo vlastných web stránkach napríklad na ilustráciu.

8. Podpora rôznych jazykov

Pokojne naplňte nové web stránky textami v cudzích jazykoch. Systém podporuje znaky nielen z anglického, či nemeckého jazyka ale aj z ruskej azbuky.
Okrem toho Vám systém umožní nastaviť jazyk redakčného systému Flox, ktorý sa aplikuje na administráciu a ovládacie prvky Vášho webu. K dispozícii máte slovenskú, českú, anglickú a poľskú jazykovú verziu.
Ak máte záujem o vytvorenie dvoch alebo viacerých jazykových verzií webu, kontaktujte nás prosím.

9. Rozumieme si so všetkými internetovými prehliadačmi

Nezáleží na tom, ktorý z internetových prehliadačov používajú návštevníci Vašej web stránky. Myslíme na všetkých. Preto sa Vaša web stránka zobrazí korektne vo všetkých prehliadačoch: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari a ďalšie. Get Firefox


Opera Microsoft Internet ExplorerSafari

10. Podpora pre vyhľadávače

FiremnaStranka.sk podporuje kľúčové pravidlá optimalizácie pre vyhľadávače. Vyhľadávače tak doslova zožerú obsah Vašich web stránok a vďaka tomu sa Vaše stránky môžu umiestniť na predné pozície vo výsledkoch vyhľadávania. Podporte teda práve ten segment, ktorého rozvoj je vo Vašich rukách.

GoogleYahoo!Zoznam.skCentrum.sk